Golf & Spa Kunětická hora
Dříteč 155
533 05
602 701 178
464 622 291
 Obsah

Akupresurní fyzioregenerační stimulace

Akupresurní fyzioregenerační stimulace je novou metodou regenerace a léčby pohybového aparátu. Spojuje poznatky akupresury tradiční čínské metody užívané v alternativní medicíně, fyzioterapie moderní metody léčby pohybového aparátu a výpočetní síly moderních počítačů.

Obě zmíněné metody charakterizuje potřeba nejen potlačovat příznaky, ale oproti klasické medicíně především snaha najít a vyřešit příčinů potíží a tim jim úspěšně předcházet. Odborný a nenahraditelný posudek terapeuta - specialisty je však navíc ještě doplněn a upraven o informace z počítače, který umožní zpracovat v okamžiku obrovské množství dat a okamžitě zobrazit výsledky.

Výsledkem je rychlá a přesná diagnostika, která je následně využita jako podklad pro fyzioterapeutickou reflexní stimulaci s přesně stanoveným postupem, který je počítačem sestaven na základě diagnózy individuálně k aktuálnímu stavu klienta. Přesná diagnóza je samozřejmě rozhodujícím parametrem pro výsledný efekt.

Jak to funguje

Svalový test, jehož výsledky jsou zadány do počítače, spolehlivě zmapuje disharmonie jednotlivých svalů, a následně specialní počítačový program vyhodnotí z těchto údajů, kde jsou příčiny jednotlivých disbalancí. Následně je sestaven postup fyzioregenerační terapie, která je vždy zaměřena na individuální stav klienta.

Klientova data jsou uchovávána a při dalších návštěvách se kontrolují. Důsledně jsou porovnávány změny a vývoj vzhledem k současnému zdravotního stavu. Tím je možno dosáhnout dlouhodobého výsledku a maximální spokojenosti klienta.

Pro koho je určena

Akupresurní fyzioregenerační stimulace je nejen výborným prostředkem pro sportovce a jejich problémy, ale je určena i všem dalším, kteří podstupují dlouhodobé jednostranné zatížení jakékoliv druhu. Jde samozřejmě především o následky zaměstnaní a to jak sedavého, tak s dlouhým stáním, těžce manuálně pracující a dalších.

Co řeší

  • přetížení svalů
  • disbalance a disharmonie pohybového aparátu
  • dlouhodobé a špatně odstranitelné problémy a bolesti při pohybu
  • poúrazové a pooperační stavy
  • vyladění formy před sportovním výkonem a snížení rizka úrazu
  • problémy s páteří
Share Button
Doporučujeme: Kadeřnictví Hradec Králové - stylové kadeřnictví v centru města.
 Zeptejte se nás

Zeptejte se nás

Probio sport banner