Golf & Spa Kunětická hora
Dříteč 155
533 05
602 701 178
464 622 291
 Obsah

Chirurgická ambulance

Naše chirugická ambulance s rozšířenou péčí o pohybový aparát zajišťuje kompletní ambulatní chirurgickou péči. V rámci naší kliniky pomáháme řešit akutní zdravotní situace (včetně ošetření úrazů) i obtíže chronického charakteru. Ošetřujeme dospělé i děti. K vyšetření není nezbytné doporučení jiného (praktického) lékaře.

Chirurgická ambulance

Chirurgická ambulance je k dispozici 7 dní v týdnu i v odpoledních a večerních hodinách, ale vždy po telefonické objednávce. To nám umožnuje ošetřit Vás okamžitě po příjezdu ve smluvený čas, bez zbytečného čekání. Samozřejmě přihlížíme k akutnosti případu. Vzhledem k charakteru ambulance je zdravotnický poplatek vždy 30Kč, narozdíl od tzv. pohotovostí.

K dispozici je seznam zákroků hrazených pojišťovnami a seznam zdravotních pojišťoven, se kterými spolupracujeme. Jsme schopni nejen poskytnout, ale vzhledem ke stavu a potřebám pacienta i odborně doporučit, další nadstadardní péči (bandáže, odlehčené laminátové fixace, podpůrné léky a masti atp.).

Mimo standardních zákroků provádíme také:

Chirurgická ambulance pro sportovce

Vzhledem k dlouhodobé spolupráci s (i vrcholovými) sportovci a atestaci sportovní lékař, dokážeme na vysoké úrovni poradit a pomoci i sportovcům, s přihlednutím k jejich výkonnosti a potřebám. Výše zmiňovaná nadstandardní péče může být v individuálních případech dle potřeby doplněna také o různé regenerační metody, rázovou vlnu.     

Share Button
 Zeptejte se nás

Zeptejte se nás

Probio sport banner