Golf & Spa Kunětická hora
Dříteč 155
533 05
602 701 178
464 622 291
 Obsah

Manažerská prohlídka

Manažerská prohlídka

Prohlídka na míru určena především pro manažery. Vyberte si do vaší prohlídky to, co sami chcete. Pokud si nejste s výběrem jisti, ozvěte se nám, rádi vám poradíme!

Lidský kapitál je v současné době největší devizou úspěšných firem. Lidské zdroje (HR) jsou tím jediným, co stále dokáže vytvořit výraznou konkurenční výhodu. U manažerů to platí dvojnásobně. V případě ztráty některého z manažerů, ať už dočasně či trvale, vzniká firmě nelehký a v krátkém horizontu často téměř nemožný úkol nahradit daného řídícího pracovníka. Přesto k nim kvůli psychickému a fyzickému vypětí často dochází.

Aby firmy mohly těmto výpadkům, způsobujícím velké finanční ztráty a organizační problémy, předcházet, doporučujeme, aby využily komplexního zdravotního dohledu nad svými manažery. Mohou tak uchránit zdraví svých vrcholových pracovníků a zároveň tak předcházet problémům a finančním ztrátám. Zdravotní péče je samozřejmě i zajímavým zaměstnaneckým benefitem.

Vyberte si dle vaších představ a my vám pošleme nezávaznou cenovou nabídku a volné termíny v závislosti na vašem výběru.

Konfigurátor manažerské prohlídky níže.

Share Button
 Zeptejte se nás

Konfigurátor manažerské prohlídky

(poptávkový formulář)

Doplňkové služby a ubytování

* Kompletní prohlídka je dvoudenní.

Jméno a příjmení
Email
Telefon
Poznámka