Golf & Spa Kunětická hora
Dříteč 155
533 05
602 701 178
464 622 291
 Obsah

Organo

Ganoderma Lucidum (japonsky Reichi, čínsky Ling-zhi) - Zlato přírody

Nově k dostání u nás!

Reischi je "houba" s vysokým obsahem léčivých látek. Kompletně všechny účinné látky nejsou ještě zcela analyzované, nicméně jich bylo v houbě "Reischi" nalezeno přes 250. U většiny z nich byly prokázány vysoce příznivé účinky na základě klinický zkoušek a testů.
 
Léčebné účinky
 
Ganoderma lucidum vykazuje řadu účinků na organizmus, které byly potvrzeny v četných studiích. Zajímavé jsou zejména účinky na imunitní systém, za který zodpovídají polysacharidy, které dále vykazují protinádorové, antioxidační a hypoglykemické účinky. Imunomodulační účinky má také protein LZ-8. Protinádorové účinky spočívají v několika mechanizmech:polysacharidy mají imunomodulační a cytotoxický účinek a také inhibují angiogenezi. Protinádorový účinek byl zjištěn např. proti karcinomu prsu a prostaty, kolorektálnímu karcinomu, leukemii, lymfomu a myelomu. Při experimentu na myších došlo po podávání polysacharidů ke snížení hladiny glukózy v krvi a dále ke snížení hladiny celkového cholesterolu, triglyceridů a LDL cholesterolu a ke zvýšení hladiny HDL cholesterolu. Polysacharidy mají také chemoprotektivní a radioprotektivní účinek a chrání DNA před poškozením. Triterpenoidy vykazují hepatoprotektivní, antihypertenzivní, kardioprotektivní, hypolipidemický, protizánětlivý, antibakteriální (protiEscherichia coli, Salmonella typhi, Staphylococcusaureus, Streptococcus mutans aj. ), antifungální(proti Aspergillus fumigatus, A. niger, A. flavus aj. )a antivirový účinek (proti viru HIV a herpetickým virům), inhibují uvolňování histaminu, syntézu cholesterolu a ovlivňují agregaci krevních destiček. Adenosin inhibuje agregaci krevních destiček. Germanium má protinádorový a analgetický účinek. Ganodermu je možné využít při léčbě řady potíží, např. hepatitidy, kardiovaskulárních onemocnění, artritidy, bronchitidy, astmatu, hypertenze, cukrovky a žaludečních vředů. Doporučována je také při poruchách paměti a k léčbě demence, tento účinek je vysvětlován protizánětlivým působením v nervové soustavě(3). Lze ji také použít jako doplněk při léčbě nádorových onemocnění a u HIV-pozitivních osob. Ganoderma snižuje nežádoucí účinky chemoterapie a ozařování. Při experimentech na myších nebyl zjištěn žádný toxický účinek Ganoderma lucidum na organizmus. Nicméně k tomuto tématu je nedostatek informací a jsou potřeba další studie.

V portfoilu naší kliniky naleznete následující produkty:

 
1. Ganoderma Lucidum 

Vyzkoušejte neředěný přírodní prožitek s Ganoderma lucidum od ORGANO™’s. Abychom ovládli přednosti této fantastické houby, známé jako “zázračný žampion”, odebíráme pouze nejjemnější kvalitu organické Ganodermy, pěstované nerušeně na javorových kmenech vysoko v horách Wuyi v regionu Číny Fu-čou. Uctívaná tisíce let v prastaré čínské medicíně je nyní tato houba obvykle balena do vegetářské kapsle a přetéká antioxidanty a dalšími přírodními složkami.

2. Ganoderma Lucidum Mycelium

Houba Ganoderma lucidum, sklízená po 18 dnech, je známa kvůli svým antioxidačním vlastnostem, tak jako polysacharid beta glukan, který pomáhá stimulovat imunitní funkci.

3. Ganoderma výtrusový prášek

S naší patentovanou průlomovou technologií jsme schopni, zapřáhnout užitek těchto neuvěřitelných rostlinných spor na špici jejich schopnosti. Výsledkem toho je, že tyto spory jsou bohatší v přírodně blahodárných látkách – jako jsou polysacharidy, triterpeny a selenium – než běžná Ganoderma lucidum. Je to prvotřídní výrobek pro ty, kdož usilují se dostat na vrchol dobrého zdraví.

4. Dále pak široký sortiment čajů, káv a čokolád lahodných chutí s přídavkem "Reischi"

 


Zajímají Vás tyto produkty? Kontaktujte nás

Rozšiřujeme obchodní síť s těmito produkty, více informací na tel. +420 604 935 240  - MUDr. Jiří Neumann, web

 

 

 

 Zeptejte se nás

Zeptejte se nás

 Last-minute nabídka

Last-minute nabídka

V současné chvíli nenabízíme žádné Last minute nabídky.

 

 Novinky

Novinky

11. 2. 2019

Ve dnech 11-17.2.2019 bude chirurgická ambulance MUDr. Jiřího Neumanna z důvodu pracovní cesty uzavřena. Objednávky na termín provádějte skrze recepci osobně nebo na tel. 602 701 178. Děkujeme za pochopení.

17. 5. 2018

Na rozšíření svých řad přijmeme fyzioterapeuta/tku, vhodné i pro absolventky. Bližší info na adam.jelinek@sportklinik.cz.


Odběr novinek emailem

 Facebook komentáře