Manažerská zdravotní prohlídka

Prohlídka na míru určena především pro manažery. Vyberte si do vaší prohlídky to, co sami chcete. Pokud si nejste s výběrem jisti, ozvěte se nám, rádi vám poradíme!

Lidský kapitál je v současné době největší devizou úspěšných firemLidské zdroje (HR)jsou tím jediným, co stále dokáže vytvořit výraznou konkurenční výhodu. U manažerů to platí dvojnásobně. V případě ztráty některého z manažerů, ať už dočasně či trvale, vzniká firmě nelehký a v krátkém horizontu často téměř nemožný úkol nahradit daného řídícího pracovníka. Přesto k nim kvůli psychickému a fyzickému vypětí často dochází.

Aby firmy mohly těmto výpadkům, způsobujícím velké finanční ztráty a organizační problémy, předcházet, doporučujeme, aby využily komplexního zdravotního dohledu nad svými manažery. Mohou tak uchránit zdraví svých vrcholových pracovníků a zároveň tak předcházet problémům a finančním ztrátám. Zdravotní péče je samozřejmě i zajímavým zaměstnaneckým benefitem.

Vyberte si dle vaších představ a my vám pošleme nezávaznou cenovou nabídku a volné termíny v závislosti na vašem výběru.

Konfigurátor manažerské prohlídky najdete ZDE